خانه / اخبار / کتاب بابا نورالله به چاپ رسید

کتاب بابا نورالله به چاپ رسید

نشر باران عشق به مدیریت حجه الاسلام حمید جیحانی بافقی به تازگی موفق به چاپ کتابی جدید در موضوع حمایت از کالای ایرانی شد .
این انتشارات نو پا که تقریبا یکه تاز این عرصه برای کودکان و نوجوانان اثاری را در این باره نوشته است به تازگی به زندگی یکی از عالمان و مجتهدان وطن دوست پرداخته است که الگویی تمام عیار در حمایت از کالای وطنیست .
حجه الاسلام حمید جیحانی شاعر حوزه کودک و نوجوان بعد از به چاپ رساندن دو کتاب اقتصادمقاومتی خود به نام های “چشمه آب طلا ” و ” بازارچه ی ایرانی ,خرید کالای ایرانی ” موفق به چاپ کتاب ” بابا نورالله ” شده است که به معرفی و بیان فعالیتهای آیت الله حاج اقا نورالله نجفی اصفهانی پرداخته است.
کسی که در زندگی مجاهدانه ی خود به کودکان اهتمام میداده و برای آنها مدرسه و بیمارستان می ساخته و حتی برای آنها در بانک اسلامی سهام میخرد .
در این کتاب که قطع خشتی دارد و ۱۲ صفحه میباشد و مزین به تصاویری شاد و کودکانه و دارای شعری روان است ;متن عهدنامه ی حاج اقا نورالله نجفی اصفهانی (رهبر نهضت مشروطه ) اورده شده که در حمایت از کالای وطنی میباشد و بسیار مشهور  است و پای آنرا سیصد نفر از علمای بزرگ آن زمان امضا کرده اند .
کتاب “بابا نورالله ” به سفارش خانه مشروطه ی اصفهان (منزل قدیمی حاج اقا نورالله که الان تبدیل به موزه شده است ) و با اشعار شاد و روان حجه الاسلام حمید جیحانی به چاپ رسیده است .
متقاضیان محترم  برای تهیه کتابهایی که توسط این شاعر بافقی در موضوع# حمایت از کالای ایرانی #و #اقتصاد مقاومتی # به چاپ رسیده , میتوانند با شماره تماس ذیل اقدام نمایند .
نشر باران عشق :
۰۹۹۰ ۴۷۰ ۹۶۹۰
و ۰۹۱۴۰۷۱۷۵۲۹

درباره ی modir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *